Aktualnie jesteś: strona główna > aktualności > Tanie przelewy z Niemiec do Polski - TransferGo podbija kolejny europejski rynek

Formularz zgłoszeniowy

* - pola
obowiązkowe

Rzetelna firma
A A A

Aktualności

Tanie przelewy z Niemiec do Polski - TransferGo podbija kolejny europejski rynek

07.09.2017

 

TransferGo to internetowa alternatywa dla monopolu banków na rynku międzynarodowym. Pozwala ona na szybkie transfery pieniężne. Za międzynarodowy przekaz możesz zapłacić na różne sposoby – za pomocą karty debetowej, karty kredytowej lub krajowym przelewem. Wszystko to bez dodatkowych opłat. Firma już obsłużyła 2,1 miliona klientów. Głównymi zaletami TransferGo jest kurs walut i opłaty, które są jasno określone oraz szybkość. Jednak jak wszystko ma też swoje wady – przelew możemy zrobić jedynie na rachunek bankowy i jest to dobre rozwiązanie dla małych sum, dla tych większych już niekoniecznie.

 

„Polski korytarz” jest to obecnie jeden z głównych kierunków rozwoju firmy TransferGo. Zaraz po Wielkiej Brytanii przyszedł czas na Niemcy. Firma przygotowała specjalną ofertę przelewów ekonomicznych. Oferta ta pozwala zmniejszyć koszty przelewu pieniędzy praktycznie do zera. Dzięki temu mamy do wyboru dwie opcje: standardową transakcję dzięki której pieniące znajdują się na koncie odbiorcy już następnego dnia, ale także pojawiła się nowa możliwość, która jest o wiele tańsza, jednak pieniądze znajdą się na koncie odbiorcy w ciągu 2-3 dni roboczych. Druga opcja jest całkowicie darmowa i skierowana do osób dla których czas realizacji przelewu nie gra tak istotnej roli.

 

Doskonale widzimy, że wysokość pobieranej prowizji jest tym, co wyróżnia TransferGo na tle konkurencji. Zaletą tej firmy jest również to, że nie posiadają ukrytych opłat oraz to, że ich kalkulator walutowy aktualizuje się automatycznie, przez co dokładnie wiemy jaką kwotę otrzyma odbiorca.


do góry

Aktualności

Praca zdalna

Postęp technologiczny umożliwił zarówno pracownikom, jak i pracodawcom wprowadzenie nowych rozwiązań na rynku pracy. Jednym z nich jest praca zdalna, czyli wykonywanie powierzonych zadań w miejscu innym niż siedziba danej firmy (najczęściej jest to wykonywanie części lub całości pracy w domu).

Hosting danych

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność internetową, nie mieli do tej pory zbyt wielu problemów, ponieważ do niedawna był to nowy typ działalności. Od pewnego czasu urzędnicy państwowi oraz międzynarodowi starają się ustalić jednolite dla wszystkich regulacje prawne. Wraz z rozwojem popularności działalności internetowej mogą również wzrosnąć opłaty związane z możliwością przetwarzania danych elektronicznie.

Bezpłatny biuletyn

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy Spółki: 162.000 zł w całości opłacony.

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego © 2011. All rights reserved.
Design by Necon Agencja Kreatywna, wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl

MAPA STRONY   |   POLITYKA PRYWATNOŚCI   |   POLITYKA COOKIES

ecpodatkowe.pl on Facebook