Aktualnie jesteś: strona główna > Kariera > Kariera > Płatny Staż w Dziale Współpracy z Partnerami

Formularz zgłoszeniowy

* - pola
obowiązkowe

Rzetelna firma
A A A

Płatny Staż w Dziale Współpracy z Partnerami

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o. o. jest kancelarią doradztwa podatkowego, wykonującą czynności doradcze głównie na rzecz osób migrujących oraz przedsiębiorców prowadzących transgraniczną działalność gospodarczą. Do biura we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko

Stażysta w Dziale Współpracy z Partnerami

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa współpracujących firm i utrzymywanie dobrych relacji,
  • bezpośredni udział w rozwoju sieci partnerskiej,
  • współpraca z partnerami w zakresie działań reklamowych,
  • wsparcie we wdrażaniu nowych rozwiązań w programie partnerskim,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oczekujemy:

  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków,
  • kreatywności i głowy pełnej pomysłów,
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • dobrej organizacji pracy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • udział w wielu ciekawych projektach,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • gwarantowaną atrakcyjną stawkę godzinową oraz premię,
  • rozwój umiejętności interpersonalnych,
  • benefity firmowe.

Warunek konieczny: status studenta

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacje@ecpodatkowe.pl
Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:
"Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej 75, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

do góry

Aktualności

Bariery dla polskich przedsiębiorców za granicą

Coraz większe zainteresowanie wśród przedsiębiorców budzi eksport towarów za granicę. Wcześniej był on popularny jedynie wśród dużych firm. Obecnie również przedsiębiorcy małych i średnich firm decydują się na ten krok, widząc w nim szansę na większy zarobek.

Sprzedaż wysyłkowa do innych krajów Unii Europejskiej

Zasady opodatkowania sprzedaży wysyłkowej dla przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Unii Europejskiej dokonujących sprzedaży konsumentom oraz innym przedsiębiorcom.

Bezpłatny biuletyn

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy Spółki: 162.000 zł w całości opłacony.

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego © 2011. All rights reserved.
Design by Necon Agencja Kreatywna, wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl

ecpodatkowe.pl on Facebook