Aktualnie jesteś: strona główna > Kariera > Kariera > Pracownik Biura Obsługi Klienta

Formularz zgłoszeniowy

* - pola
obowiązkowe

Rzetelna firma
A A A

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Kancelaria doradztwa podatkowego Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o. o. specjalizująca się w czynnościach doradczych na rzecz osób migrujących oraz przedsiębiorców prowadzących transgraniczną działalność gospodarczą do biura we Wrocławiu obecnie poszukuje kandydatów
na stanowisko:

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w branży podatkowej
  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • pracę w ramach elastycznego grafiku
  • gwarantowaną atrakcyjną stawkę godzinową
  • rozwój umiejętności interpersonalnych
  • udział wielu ciekawych projektach

Twoje zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów kancelarii
  • wstępne opracowywanie wniosków podatkowych
  • informowanie o aktualnej ofercie firmy
  • obsługa korespondencji
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekujemy:

  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków
  • kreatywności i umiejętności szybkiego uczenia się
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy zespołowej
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • wysokiej kultury osobistej

Warunek konieczny: status studenta

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacje@ecpodatkowe.pl
Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:
"Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej 75, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

do góry

Aktualności

Hosting danych

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność internetową, nie mieli do tej pory zbyt wielu problemów, ponieważ do niedawna był to nowy typ działalności. Od pewnego czasu urzędnicy państwowi oraz międzynarodowi starają się ustalić jednolite dla wszystkich regulacje prawne. Wraz z rozwojem popularności działalności internetowej mogą również wzrosnąć opłaty związane z możliwością przetwarzania danych elektronicznie.

Młodzi biznesmeni w Polsce

Z roku na rok na rynku pojawia się coraz więcej firm prowadzonych przez młodych przedsiębiorczych Polaków. Specjalnie dla nich wprowadzane są ułatwienia w rozpoczęciu prowadzenia działalności oraz liczne projekty pomagające im odnaleźć się na rynku. Młodzi Polacy są postępowi i nie boją się wyzwań.

Bezpłatny biuletyn

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy Spółki: 162.000 zł w całości opłacony.

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego © 2011. All rights reserved.
Design by Necon Agencja Kreatywna, wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl

ecpodatkowe.pl on Facebook