Aktualnie jesteś: strona główna > Kariera > Oferta pracy - Specjalista ds. podatkowych / doradca podatkowy (Wrocław)

Formularz zgłoszeniowy

* - pola
obowiązkowe

Rzetelna firma
A A A

Oferta pracy - Specjalista ds. podatkowych / doradca podatkowy (Wrocław)

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego poszukuje do biura we Wrocławiu kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. podatkowych / doradca podatkowy

miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami (przedsiębiorcami)
  • doradzanie klientom w przedmiocie ich obowiązków podatkowych w kraju ora z za granicą
  • prowadzenie korespondencji z urzędami w kraju i za granicą
  • wspieranie innych członków zespołu
  • nadzór nad pracą personelu pomocniczego

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia lub prawo)
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
  • zdanego egzaminu na doradcę podatkowego (przynajmniej części pisemnej)
  • zaangażowania, nastawienia na realizację postawionych celów
  • terminowości i skrupulatności
  • umiejętności efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleniowy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pracę w młodym zespole oraz w przyjaznej atmosferze

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail:

W tytule e-maila prosimy wpisać "Specjalista ds. podatkowych / doradca podatkowy"

do góry

Aktualności

Polscy przedsiębiorcy nie boją się wychodzić na rynki zagraniczne

Przed przedsiębiorcą, który planuje podbić zagraniczne rynki, stoją poważne wyzwania. Nie zatrzymuje to jednak polskich biznesmenów, którzy coraz śmielej dokonują zmian w swoich przedsiębiorstwach. Jedni decydują się na przeniesienie działalności do innego kraju, podczas gdy drudzy dokonują ekspansji.

Praca zdalna

Postęp technologiczny umożliwił zarówno pracownikom, jak i pracodawcom wprowadzenie nowych rozwiązań na rynku pracy. Jednym z nich jest praca zdalna, czyli wykonywanie powierzonych zadań w miejscu innym niż siedziba danej firmy (najczęściej jest to wykonywanie części lub całości pracy w domu).

Bezpłatny biuletyn

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy Spółki: 162.000 zł w całości opłacony.

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego © 2011. All rights reserved.
Design by Necon Agencja Kreatywna, wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl

ecpodatkowe.pl on Facebook