Aktualnie jesteś: strona główna > Kariera > Oferta pracy - Specjalista ds. podatkowych / doradca podatkowy (Wrocław)

Formularz zgłoszeniowy

* - pola
obowiązkowe

Rzetelna firma
A A A

Oferta pracy - Specjalista ds. podatkowych / doradca podatkowy (Wrocław)

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego poszukuje do biura we Wrocławiu kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. podatkowych / doradca podatkowy

miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami (przedsiębiorcami)
  • doradzanie klientom w przedmiocie ich obowiązków podatkowych w kraju ora z za granicą
  • prowadzenie korespondencji z urzędami w kraju i za granicą
  • wspieranie innych członków zespołu
  • nadzór nad pracą personelu pomocniczego

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia lub prawo)
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
  • zdanego egzaminu na doradcę podatkowego (przynajmniej części pisemnej)
  • zaangażowania, nastawienia na realizację postawionych celów
  • terminowości i skrupulatności
  • umiejętności efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleniowy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pracę w młodym zespole oraz w przyjaznej atmosferze

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail:

W tytule e-maila prosimy wpisać "Specjalista ds. podatkowych / doradca podatkowy"

do góry

Aktualności

Pomniejszenie świadczenia rodzinnego Kindergeld

Osoby ubiegające się o Kindergeld mogą spotykać się z sytuacją, w której zasiłek z Niemiec jest pomniejszony o kwoty świadczeń rodzinnych w Polsce, nawet jeśli te nie były pobierane.

Zmiany w przepisach dotyczących świadczenia rodzinnego Kindergeld

Zgodnie z ustawą, której projekt przedstawiono 27 kwietnia 2017 roku w Bundestagu, wnioski o przyznanie świadczenia Kindergeld będą rozpatrywane tylko do pół roku wstecz od daty wpłynięcia wniosku do urzędu Familienkasse, z wykluczeniem miesiąca, w którym wniosek wpłynął do urzędu.

Bezpłatny biuletyn

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy Spółki: 162.000 zł w całości opłacony.

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego © 2011. All rights reserved.
Design by Necon Agencja Kreatywna, wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl

ecpodatkowe.pl on Facebook