Aktualnie jesteś: strona główna > Kariera > Oferta pracy - Team Leader (Call Center Wrocław)

Formularz zgłoszeniowy

* - pola
obowiązkowe

Rzetelna firma
A A A

Oferta pracy - Team Leader (Call Center Wrocław)

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego poszukuje do biura we Wrocławiu kandydatów na stanowisko:

Team Leader (call center)

miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzorowanie pracy zespołu konsultantów,
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • Tworzenie i uaktualnianie skryptów projektowych,
  • Tworzenie zestawień oraz raportów oraz ich analiza;
  • Wdrażanie nowych pracowników,
  • Zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi klientów,
  • Raportowanie do Managera Call Center.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w okresie próbnym umowa zlecenie);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę zmianową (okresowo Call Center pracuje między 8.00 a 20.00)
  • Gruntowne szkolenia przygotowujące do wykonywania zadań;
  • Rozwój umiejętności negocjacyjnych, sprzedażowych oraz interpersonalnych;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Przyjemną atmosferę pracy;

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem sprzedaży telefonicznej (Call Center leader, supervisor, manager)
  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studów zaocznych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysokie zdolności intepersonalne i kultura osobista,
  • Silna motywacja, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie zadań,
  • Opanowanie, cierpliwość i poczucie humoru.

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail:

W tytule e-maila prosimy wpisać "Team Leader Wrocław"

do góry

Aktualności

Holenderscy pracodawcy za zwiększeniem płacy

Holenderska gazeta ekonomiczna Financieele Dagblad przeprowadziła badania dotyczące opinii pracodawców na temat wzrostu płac minimalnych.

Co roku pracownicy w Holandii tracą w sumie ponad 20 miliardów euro, ponieważ pracodawcy nie płacą im za nadgodziny

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez biuro TNO (na podstawie zlecenia związku zawodowego FNV) - każdego roku pracownicy w Holandii tracą w sumie 20 miliardów euro, ponieważ pracodawcy nie wypłacają im należności za nadgodziny.

Bezpłatny biuletyn

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy Spółki: 162.000 zł w całości opłacony.

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego © 2011. All rights reserved.
Design by Necon Agencja Kreatywna, wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl

ecpodatkowe.pl on Facebook