Aktualnie jesteś: strona główna > Kariera > Stażysta w zespole podatkowym

Formularz zgłoszeniowy

* - pola
obowiązkowe

Rzetelna firma
A A A

Stażysta w zespole podatkowym

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy sporządzaniu wniosków oraz deklaracji podatkowych,
  • pomoc przy sporządzaniu korespondencji do urzędów za granicą,
  • sporządzanie korespondencji do klientów,
  • archiwizowanie dokumentów,
  • wspieranie innych członków zespołu,
  • kontakt z innymi działami.

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym analizę dokumentów i przygotowanie prostych pism,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • terminowości i skrupulatność,
  • dokładności, systematyczności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętności pracy w zespole.

Gwarantujemy:

  • praca w oparciu o umowę zlecenie z wynagrodzeniem godzinowym,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pozapłacowe benefity firmowe (platforma nais, dofinansowanie do karty Multisport, wyjścia firmowe),
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • pracę w małym zespole i przyjaznej atmosferze.

Aplikacje CV prosimy przesyłać na [email protected]

Prosimy o wpisanie w tytule maila: "Stażysta w zespole podatkowym" oraz dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu w celu prowadzenia aktualnych rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

do góry

Aktualności

Skutki zmian podatkowych od 1 stycznia 2020 r. na działalność przedsiębiorców

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym webinarium dotyczącym skutków zmian podatkowych od 1 stycznia 2020 r. na prowadzoną działalność...

Mikrorachunek podatkowy już od 01.01.2020

Od 1 stycznia 2020 roku wprowadzony zostanie indywidualny rachunek podatkowy do zapłaty podatku VAT, PIT, CIT do urzędu skarbowego...

Bezpłatny biuletyn

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy Spółki: 184.000 zł w całości opłacony.

Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego © 2011. All rights reserved.
Design by Necon Agencja Kreatywna, wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl

ecpodatkowe.pl on Facebook