Kariera

Posiadasz doświadczenie w doradztwie podatkowym, księgowości czy sprzedaży? Chcesz dalej się rozwijać? A może rozpoczynasz swoją drogę na rynku pracy i szukasz solidnego przygotowania? Wykorzystaj szansę i daj się nam poznać!

Europejskim Centrum Podatkowym będziesz mieć okazję z powodzeniem stosować wiedzę i doświadczenie z poprzednich miejsc pracy. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia, nie rezygnujNauczymy Cię funkcjonowania w przedsiębiorstwie i pomożemy Ci rozwinąć nabyte już umiejętności.

Europejskie Centrum Podatkowe Sp z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego jest firmą doradczą specjalizującą się w międzynarodowych rozliczeniach podatkowych. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa prowadzące transgraniczną działalności gospodarczą oraz pracownicy migrujący.

Nasze biuro mieści się we Wrocławiu, w kameralnej kamienicy w dzielnicy Krzyki – Gaj we Wrocławiu. Wygodnie dojedziesz do nas komunikacją miejską (w tym tramwajami) oraz autem, które zaparkujesz na firmowym parkingu.

Aktualne rekrutacje

Twoje zadania:

  • realizacja projektów sprzedażowych dla stałych i nowych klientów,
  • bieżąca obsługa partnerów biznesowych kancelarii w ramach nawiązanej współpracy,
  • telefoniczna obsługa klienta w ramach wyznaczonego projektu,
  • realizacja i monitorowanie zadań związanych z obsługą spraw klientów,
  • tworzenie ofert handlowych i przygotowywanie niezbędnych dokumentów,
  • inicjowanie i realizacja działań prosprzedażowych.

Oczekujemy od Ciebie:
  • umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych,
  • odpowiedzialnego i kreatywnego podejścia do powierzonych obowiązków,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej organizacji pracy i znajomości obsługi komputera,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz status studenta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz premią kwartalną uzależnioną od wyniku sprzedażowego,
  • szkolenie wdrożeniowe w pełni wliczone do czasu pracy,
  • dodatkowe benefity pracownicze: karta Multisport i program benefitów Nais,
  • pracę w kameralnym zespole oraz niepowtarzalną atmosferę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Aplikacje CV prosimy przesyłać na [email protected]

Prosimy o wpisanie w tytule maila: „Specjalista ds. sprzedaży” oraz dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu w celu prowadzenia aktualnych rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie ewidencji podatkowych;
  • prowadzenie korespondencji z klientami oraz zagranicznymi doradcami podatkowymi;
  • nadzór nad pracą personelu pomocniczego;
  • planowanie zadań oraz czasu pracy zespołu;
  • raportowanie do doradcy podatkowego o wynikach zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • preferowane wykształcenie ekonomiczne w obszarze rachunkowości lub podatków;
  • mile widziani studenci ostatniego roku studiów magisterskich;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym (warunek konieczny);
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobrą znajomość MS Excel;
  • zaangażowania, nastawienia na realizację postawionych celów;
  • terminowości i skrupulatności;
  • umiejętności efektywnej pracy w zespole oraz dobrej komunikacji interpersonalnej.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • szkolenia wewnętrzne;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • pracę w młodym zespole oraz w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o wpisanie w tytule maila: „Pracownik zespołu ds. rozliczeń VAT” oraz dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu w celu prowadzenia aktualnych rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Jeżeli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji w interesującym Cię obszarze, zostaw nam swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą, gdy rozpocznie się kolejna rekrutacja.