Aktualne szkolenia online

Zapraszamy do udziału w szkoleniach w formie webinarium. Szkolenia dla naszych klientów i partnerów są bezpłatne.

Prosimy wszystkich chętnych o rejestrację na dedykowanej stronie.

Szkolenia i webinary o księgowości i podatkach

Kalendarz szkoleń ECPodatkowe

 

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń prosimy kierować na adres e-mail: [email protected] lub poprzez chat na stronie.

Michał Kołsut

Webinarium: Nowy Ład – zmiany w opodatkowaniu przedsiębiorców od 2022 roku

Termin szkolenia online: 29.11.2021, godz. 12.00

Koszt: udział bezpłatny

Liczba miejsc: ograniczona

 

REJESTRACJA:

https://ecpodatkowe.clickmeeting.com/nowy-lad-zmiany-w-opodatkowaniu-przedsiebiorcow-od-2022-roku/register

„Nowy Ład” to rządowy program reform przewidzianych na najbliższe lata. Przygotowana ustawa uwzględniająca pomysły rządu zmienia szereg przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej: od przepisów podatkowych, przez rozliczenia z klientami do zmian w relacjach z pracownikami. Ustawa uzyskała już podpis Prezydenta RP i wejdzie w życie 01.01.2022 r.

Przedsiębiorców zainteresowanych tymi zmianami zapraszamy do udziału w webinarium przygotowanym i prowadzonym przez eksperta Europejskiego Centrum Podatkowego pt.:

„Nowy Ład – zmiany w opodatkowaniu przedsiębiorców od 2022 roku”

 

AGENDA WEBINARIUM:

 • Składka zdrowotna od 1 stycznia 2022
 • Rozliczenie korekty składki zdrowotnej
 • Nowe ulgi w podatkach
 • Ulga dla klasy średniej – dla kogo?
 • Wspólne rozliczenie małżonków i osób samotnie wychowujących dzieci
 • Nowe zwolnienia w podatku PIT
 • Nielegalne zatrudnienie
 • Nowe zasady oskładkowania osób powołanych do pełnienia funkcji w organach firmy
 • Limity transakcyjne
 • Rozliczenie leasingu
 • Ograniczenia w rozliczaniu amortyzacji

Webinarium jest adresowane zarówno do klientów naszej kancelarii jak i pozostałych przedsiębiorców. Zmiany, które omówimy, dotkną bezpośrednio klientów biur rachunkowych oraz same biura. Niestety wpłyną na wzrost kosztów prowadzenia działalności (zwiększona realna stopa opodatkowania) i dodatkowe nakłady pracy po stronie biura księgowego. Reforma wymusi także zmiany w sposobie współpracy pomiędzy biurem rachunkowym a klientem, w tym. m.in. w zakresie rozliczeń podatkowych i ZUS.

Ze względu na duże spektrum zmian w sposobie prowadzenia działalności prosimy klientów kancelarii Europejskie Centrum Podatkowe o uczestnictwo i przesyłanie ewentualnych pytań na adres: [email protected]

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w webinarium także innych przedsiębiorców. Liczba miejsc jest ograniczona – prosimy o możliwie szybką rejestrację.

 

O PRELEGENCIE:

Michał Kołsut – Doradca Podatkowy (nr wpisu: 11457), członek zarządu w Europejskim Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Specjalista w podatku od towarów i usług, ordynacji podatkowej oraz postępowań podatkowych. Pełnomocnik wielu podmiotów w trakcie kontroli podatkowych, postępowań oraz procesach sądowych w sporze z organami podatkowymi. Posiada kilkanaście lat doświadczenia w księgowości i doradztwie podatkowym. Prelegent szkoleń z zakresu prawa podatkowego i zasad reprezentacji klientów przed organami skarbowymi.