Szkolenia podatkowe dla przedsiębiorców i księgowych

Wiedza to najlepsza inwestycja

W powszechnej opinii przepisy podatkowe są skomplikowane oraz mało zrozumiałe. Ich częste zmiany nie ułatwiają życia podatnikom, zwłaszcza przedsiębiorcom.

Praca naszych doradców podatkowych polega na ciągłym aktualizowaniu, systematyzowaniu oraz stosowaniu prawa podatkowego. W efekcie gromadzą wiedzę, której wartość wzrasta z każdym doświadczeniem.

Chcemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą oraz zilustrować ją praktycznymi przykładami ułatwiającymi zrozumienie istoty prezentowanych zagadnień. Prowadzone przez nas szkolenia, seminaria, wykłady oraz spotkania branżowe są w naszej opinii najlepszym sposobem na robienie użytku, z tego co mamy najcenniejsze: naszej wiedzy oraz umiejętności przedstawienia zagadnień złożonych, czy wręcz trudnych, w sposób przystępny oraz zrozumiały.

 

Szkolenia w firmie webinarium online

Zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia online. Nasi doradcy podatkowi przedstawią Państwu zagadnienia podatkowe w usystematyzowany oraz przystępny sposób. Skorzystaj z ich doświadczenia. Każde szkolenie składa się z prezentacji prowadzonej według zaplanowanej agendy oraz sesji pytań i odpowiedzi.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Jeśli w trakcie szkolenia nie wystarczy czasu na odpowiedź na wszystkie zadane pytania, odpowiedzi na nie są przekazywane drogę e-mail do zainteresowanych uczestników szkoleń.

Szkolenia i seminaria online dla przedsiębiorców

Z myślą o przedsiębiorcach zagubionych w często zawiłych przepisach prawa podatkowego przygotowaliśmy cykl szkoleń systematyzujących różnie aspekty prowadzonej działalności. Szkolenia dla firm online są podzielone według następującej tematyki:

1. Zagadnienia podatkowe i księgowe, w tym  zmiany w prawie podatkowym

2. Praktyczne zastosowanie przepisów w prowadzonej działalności

3. Możliwości rozwoju firmy poprzez rozwój handlu i świadczenia usług transgranicznie

4. Wykorzystania narzędzi marketingowych w rozwoju firmy

5. E-commerce jako nowy kanał dystrybucji firmy

6. Transgraniczne formy sprzedaży i świadczenia usług.

Jak prowadzimy szkolenia i jakie są wymagania sprzętu uczestników

Prowadzone przez nasz szkolenia i seminaria odbywają się w wygodnej i bezpiecznej przestrzeni internetu. Dostęp do szkoleń każdy z uczestników otrzymuje w personalizowanej wiadomości e-mail. Korzystamy z platformy szkoleniowej uruchamianej przez przeglądarkę internetową.

Wymagania sprzętowe, które muszą zostać spełnione:

  • Procesor dwurdzeniowy 2GHz lub lepszy (zalecany czterordzeniowy);
  • 2GB pamięci RAM (zalecane 4GB lub więcej);
  • System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS.

Wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera.

W szkoleniu może wziąć udział dowolna liczba osób zgromadzona przez ekranem komputera. Dostęp jest limitowany do urządzenia. Aby każdy z uczestników szkolenia z jednej firmy miał indywidualny dostęp (dotyczy np. pracowników zdalnych), niezbędne jest zakupienie szkolenia dla każdej z osób. Wówczas każda otrzyma e-mailem indywidualne zaproszenie.

 

 

Wszelkie pytania dotyczące szkoleń prosimy kierować na adres e-mail: [email protected] lub poprzez chat na stronie.